Oficjalny Serwis Informacyjny

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

12 i 13 grudnia

Szlachetna Paczka w Centrum Kultury

Szlachetna Paczka w Centrum Kultury w Łomiankach
12 grudnia w godzinach 14.00-20.00
13 grudnia w godzinach 8.00-18.00

Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i pomóż komuś w godnym spędzeniu Świąt! Finał akcji już niebawem, bo 12 i 13 grudnia Magazyn Szlachetnej Paczki Łomianki, tradycyjnie już zostanie otwarty i w tych dniach do Centrum Kultury w Łomiankach darczyńcy będą mogli dostarczyć paczki dla wybranych rodzin.

[obrazek]

[obrazek]

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt, który łączy ludzi wokół idei mądrego pomagania. SZLACHETNA PACZKA, polega na łączeniu biednych z bogatymi – ludzi potrzebujących z tymi, którzy są gotowi udzielić im wsparcia. W Łomiankach Szlachetna Paczka działa już od 3 lat.
Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji otrzymają wsparcie ze strony darczyńców, 
przygotowujących pomoc odpowiadającą na konkretne potrzeby. Przekazywaną pomocą chcemy inspirować ludzi do walki z trudnościami, dawać impuls do zmian. Cel jest jeden – chcemy, aby ci ludzie wygrywali swoje życie!

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do włączenia się w Paczkę i przygotowania konkretnej pomocy dla jednej z potrzebujących rodzin z naszego regionu. Warto zaprosić do tego przedsięwzięcia swoich znajomych/rodzinę/współpracowników.

Na stronie SZLACHETNEJ PACZKI można zapoznać się z historiami rodzin i wybrać tą, dla której przygotowana zostanie pomoc.
Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i pomóż komuś w godnym spędzeniu Świąt.
Finał akcji już niebawem, bo 12 i 13 grudnia Magazyn Szlachetnej Paczki Łomianki, tradycyjnie już zostanie otwarty i w tych dniach do  Centrum Kultury w Łomiankach darczyńcy będą mogli dostarczyć paczki dla wybranych rodzin.

Poniżej krótka instrukcja jak pomóc tym najbardziej potrzebującym:

[obrazek]

Opcje strony

do góry