Oficjalny Serwis Informacyjny

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

29 lipca

Koncert Zespołu Sirens Hill

Koncert Zespołu Sirens Hill
29 lipca, godz. 20.00 
Scena na Wiejskiej
wstęp wolny

[obrazek]

Scena na Wiejskiej zaprasza na kolejny koncert.

Sirens Hill to cztery osoby, które od pierwszego spotkania wiedziały czego chcą - zarażać melodyjnym rockiem fanów festiwalowego grania. Swoją muzykę porównują do wzgórza, na którym spotkały się przestrzeń i pełne emocji melodie. Połączyła ich przyjaźń i Warszawa, miasto Syreny.

Zespół stale koncertuje, ciągle zdobywając nowych fanów. W zeszłym roku rozgrzewał publiczność przed amerykańskim zespołem LANY oraz koncertami AFROMENTAL. Grupa otrzymała główną nagrodę w konkursie Miasto Rocka, będąc wybranym spośród 300 zespołów z całej Polski. Sirens Hill został bardzo ciepło przyjęty m.in. na Warsaw Music Week, Enea Spring Break Festiwal, Sofar Sounds i podczas Finału Life On Stage. 

Aktualnie zespół promuje swój najnowszy utwór "Not Human" nagrany w kultowym studiu RecPublica. Mastering wykonał legendarny Ted Jensen odpowiedzialny za brzmienie Kings of Leon, Green Day, Paula McCartney'a czy 30 Seconds To Mars.

Poznaj zespół, który podbił najpopularniejszą rockową listę przebojów w Polsce. Utwór „Gaslovers” z wydanej niedawno Ep-ki zdobył pierwsze miejsce na liście Turbotop w Antyradiu, a „Try Your Best” utrzymywał się w pierwszej 10-ce przez kilka tygodni. Akustyczna wersja utworu została dostrzeżona i wyróżniona przez amerykański kanał Sofar Sounds.

Zapraszamy serdecznie.
Wstęp wolny.

Opcje strony

do góry