Oficjalny Serwis Informacyjny

Kadencje od 1990r.

Kadencja 1990 – 1994 r.

  1.  Belka Andrzej
  2.  Bogdański Andrzej
  3.  Bogdański Cezary
  4.  Budnicki Józef
  5.  Drewnowski Paweł
  6.  Gołąb Michał
  7.  Jeziorski Lech
  8.  Kajszczak Wojciech
  9.  Król Bogusław
  10.  Krzeski Adam
  11.  Łapiedon Lech
  12.  Mamaj Józef
  13.  Medyński Kazimierz
  14.  Niegodzisz Stanisław
  15.  Ratusiński Zygmunt -  Przewodniczący Rady Gminy, a już w 1990 roku Przewodniczący Rady Miejskiej w Łomiankach
  16.  Rusiecka Halina
  17.  Sieński Eugeniusz Andrzej
  18.  Sotomski Mieczysław
  19.  Witwicki Jerzy
  20.  Wołosik Anna
  21.  Zondej Zbigniew
  22.  Zwoniarski Wojciech


Kadencja 1994 - 1998 r.

  1.  Bochenek Wiesław
  2.  Cieślińska Ewa
  3.  Dąbkowski Andrzej
  4.  Grądzki Jan
  5.  Gryziak Barbara
  6.  Idziaszek Zbigniew
  7.  Kalinowski Jan
  8.  Koziarska Wanda
  9.  Kurowska – Baka Kazimiera Dorota
  10.  Kurpieski Marcin Tadeusz
  11.  Maciaszek Józef
  12.  Mielczarek Jan
  13.  Mochnacka – Ławacz Hanna (zmarła 22.09.1994)
  14.  Pajewski Janusz
  15.  Paszek Franciszek
  16.  Radzikowski Andrzej
  17.  Radziszewski Józef
  18.  Sidorzak Ewa
  19.  Staniak Henryk
  20.  Tarnawski Wojciech
  21.  Wojewoda Wojciech
  22.  Wołyński Edward
  23.  Zwoniarski Wojciech - Przewodniczący Rady Miejskiej

Od października 1994 r. do Rady dołączył Zbigniew Cudek

Kadencja 1998 – 2002 r.

  1.    1. Banach Anna
  2.    2. Berkan Jan Franciszek
  3.    3. Bochenek Wiesław
  4.    4. Dąbrowski Tadeusz
  5.    5. Gos Antonina
  6.    6. Górska Wanda Elżbieta
  7.    7. Gryziak Barbara
  8.    8. Herburt – Heybowicz Jan
  9.    9. Jeziorski Lech Jan
  10.   10. Krystecki Tadeusz
  11.   11. Ładyga Jarosław Andrzej
  12.   12. Maciaszek Józef
  13.   13. Mazan Andrzej Zenon
  14.   14. Nelken Urszula
  15.   15. Parzyszek Maria Teresa
  16.   16. Radzikowski Andrzej
  17.   17. Sidorzak Ewa Janina
  18.   18. Sokołowski Łucjan (wybrany przez Radę Miejską na Burmistrza Miasta i Gminy Łomianki)
  19.   19. Staniak Henryk
  20.   20. Sternicki Wojciech Józef
  21.   21. Weinberg Ewa Stanisława
  22.   22. Wołyński Edward - Przewodniczący Rady Miejskiej
  23.   23. Wypych Anna Julia
  24.   24. Zalewska Maria Jolanta


Kadencja 2002 - 2006 r.

  1.    1. Domańska Katarzyna
  2.    2. Ekielski Adam
  3.    3. Iwaszko Piotr
  4.    4. Kijewska Halina
  5.    5. Maciaszek Józef
  6.    6. Mazan Andrzej Zenon - Przewodniczący Rady Miejskiej
  7.    7. Parzyszek Maria Teresa
  8.    8. Rozmarynowski Lechosław Kazimierz
  9.    9. Sidorzak Ewa Janina
  10.   10. Sikorski Bogumił Andrzej
  11.   11. Staniak Henryk
  12.   12. Sternicki Wojciech Józef
  13.   13. Wawer Krzysztof Marek
  14.   14. Zielski Marek Jarosław
  15.   15. Zneykus Arkadiusz


2003 r. (wybory uzupełniające)

  1.    1. Domańska Katarzyna
  2.    2. Ekielski Adam
  3.    3. Iwaszko Piotr
  4.    4. Kijewska Halina
  5.    5. Maciaszek Józef
  6.    6. Mazan Andrzej Zenon - Przewodniczący Rady Miejskiej
  7.    7. Parzyszek Maria Teresa
  8.    8. Pszczółkowski Wiesław
  9.    9. Rozmarynowski Lechosław Kazimierz
  10.   10. Sidorzak Ewa Janina
  11.   11. Sikorski Bogumił Andrzej
  12.   12. Staniak Henryk
  13.   13. Sternicki Wojciech Józef
  14.   14. Wawer Krzysztof Marek
  15.   15. Zielski Marek Jarosław


Kadencja 2006 - 2010

  1.    1. Iwaszko Piotr
  2.    2. Kłódkiewicz Bogdan
  3.    3. Krystecki Tadeusz
  4.    4. Kućkowska Katarzyna
  5.    5.  Leszczyński Marian
  6.    6. Maksim – Wójcicka Sylwia
  7.    7. Orzechowski Bogusław
  8.    8. Porowski Marian
  9.    9. Rusiecki Piotr
  10.   10. Rusinek Tomasz
  11.   11. Salwowski Adam
  12.   12. Sidorzak Ewa Janina
  13.   13. Staniak Henryk
  14.   14. Wawer Krzysztof Marek
  15.   15. Zielski Marek Jarosław - Przewodniczący Rady Miejskiej


Kadencja 2010 - 2014

  1.    1. Wojciech Berger
  2.    2. Marcin Etienne
  3.    3. Jan Grądzki - Przewodniczący Rady Miejskiej
  4.    4. Piotr Jan Iwaszko
  5.    5. Kamil Kaczyński
  6.    6. Tadeusz Krystecki
  7.    7. Katarzyna Maria Kućkowska
  8.    8. Sławomira Stanisława Laskowska
  9.    9. Sylwia Agnieszka Maksim - Wójcicka
  10.   10. Jan Maria Mazan
  11.   11. Paweł Marcin Nastula
  12.   12. Renata Monika Nawotka
  13.   13. Grzegorz Piotr Porowski
  14.   14. Elżbieta Urszula Podolska
  15.   15. Tomasz Paweł Rusinek
  16.   16. Ewa Janina Sidorzak
  17.   17. Henryk Staniak
  18.   18. Krzysztof Marek Wawer
  19.   19. Piotr Robert Wolanin
  20.   20. Maria Jolanta Zalewska
  21.   21. Marek Jarosław Zielski


Kadencja 2014 - 2018

  1. 1. Cezary Astrau
  2. 2. Piotr Bartoszewski
  3. 3. Wojciech Berger
  4. 4. Wiesław Bochenek
  5. 5. Marcin Etienne
  6. 6. Andrzej Graf
  7. 7. Wanda Karaś
  8. 8. Tadeusz Krystecki - Przewodniczący Rady Miejskiej
  9. 9. Ewa Krzyżowska
  10. 10. Wanda Kuczera
  11. 11. Mariola Niecikowska
  12. 12. Bogusław Pawłowski
  13. 13. Joanna Roszkowska
  14. 14. Adam Salwowski
  15. 15. Bogumił Sikorski
  16. 16. Paweł Słupski - Kartaczowski
  17. 17. Krzysztof Terczyński
  18. 18. Krzysztof Wawer
  19. 19. Maciej Wroniewski,
  20. 20. Maria Zalewska
  21. 21. Małgorzata Żebrowska-Piotrak

 

 
Kadencja 2018 - 2023
  1. Maria Pszczółkowska – Przewodnicząca  Rady Miejskiej
  2. Cezary Astrau
  3. Piotr Bartoszewski
  4. Grzegorz Bryk
  5. Magdalena Cłapińska
  6. Tomasz Dąbrowski
  7. Tomasz Henryk Dąbrowski
  8. Marcin Etienne
  9. Agnieszka Gawron-Smater
  10. Andrzej Graf
  11. Mateusz Krogulec
  12. Grzegorz Lenard
  13. Michał Naftyński
  14. Mariola Niecikowska
  15. Adam Salwowski
  16. Jerzy Serzysko
  17. Janusz Skonieczny
  18. Krzysztof Wawer
  19. Joanna Zabłocka-Łudzeń
  20. Maria Jolanta Zalewska
  21. Agnieszka Zdunek

Opcje strony

do góry