Oficjalny Serwis Informacyjny

Witold Gawda

Zastępca Burmistrza do spraw społecznych

Kontakt

Witold Gawda
Zastępca Burmistrza do spraw społecznych

tel. 22 768 63 01
sekretariat@poczta.lomianki.pl

Witold Gawda
 
 
Miło mi poinformować, że od 5 grudnia 2018 roku jestem w Urzędzie Miejskim w Łomiankach wiceburmistrzem do spraw społecznych. Dla tych, którzy mnie nie znają, kilka informacji o mnie.
 
Z wykształcenia jestem socjologiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Mam doświadczenie zawodowe w roli menedżera.

Moja aktywność społeczna ma związek z funkcją przewodniczącego Zarządu Osiedla Dąbrowa Zachodnia, prezesa Fundacji Dialog oraz członka zarządu Kongresu Ruchów Miejskich.

Wszystkich moich wyborców, dzięki którym uzyskałem mandat radnego, zapewniam, że chociaż zrzekłem się tej zaszczytnej funkcji, by objąć stanowisko w Urzędzie Miejskim, to pozostaję wierny celom, wartościom i zamierzeniom. Jako wiceburmistrz będę miał jeszcze większe możliwości ich realizacji. Będę odpowiadał za budowanie społeczeństwa obywatelskiego Łomianek, czyli za tę sferę działań, która zawsze była przedmiotem mojej aktywności.
 
Jestem do dyspozycji każdego, kto chciałby przyłożyć rękę do tego, by w Łomiankach nie było miejsca na autorytaryzm i lekceważenie mieszkańców.
 
Fot: studio 222

Opcje strony

do góry