Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Pożegnanie Ewy Grzybek

Z żalem i smutkiem żegnamy dziś Panią Ewę Grzybek, wieloletnią członkinię rady sołeckiej wsi Sadowa. To smutny dzień dla Rodziny, Przyjaciół i nas wszystkich, którzy mieliśmy zaszczyt znać i współpracować z panią Ewą. 

Wyrazy żalu i słowa otuchy składają Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Łomiankach.


5 stycznia br. odeszła od nas Ewa Grzybek, wieloletnia członkini rady sołeckiej wsi Sadowa, wspaniała przyjaciółka, osoba empatyczna o dobrym sercu. Dziękujemy za to, że byłaś zawsze, kiedy Cię potrzebowaliśmy, za wspólnie spędzony czas, za dobre rady i pomysły. Dzisiaj będziemy Ci towarzyszyć w ostatniej drodze, ciężko nam będzie się z Tobą rozstać, ale odprowadzimy Cię razem z kochającymi ludźmi na miejsce spoczynku i tam po raz kolejny uświadomimy sobie, że stało się to, co nieuniknione i ostateczne.

Nie mówimy żegnaj, powiemy do widzenia…..kiedyś……

Sołtys, Rada Sołecka i Mieszkańcy wsi Sadowa - po prostu twoi przyjaciele.


Msza Święta Żałobna zostanie odprawiona 12 stycznia 2023 r. o godz. 14.00 w kościele parafialnym Matki Bożej Królowej Rodzin w Dziekanowie Leśnym, po której nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarzu w Łomnej.

 


12.01.2023 r.

 

Opcje strony

do góry