Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 01:14

Kolejne zwycięstwo KS Łomianki

Nasi piłkarze powrócili z Gąbina z kompletem punktów. KS Łomianki pokonał Błękitnych 2:0 i umocnił się na pozycji wicelidera czwartoligowych rozgrywek. Czy zwycięstwo nad Wkrą pozwoli zawodnikom z Łomianek wskoczyć na pierwsze miejsce?

W sobotę, 25 kwietnia KS Łomianki zmierzył się na wyjeździe z drużyną środka tabeli - Błękitnymi Gąbin. Mimo że tamtejsze boisko jest trudnym terenem dla gości, naszym piłkarzom udało się zdobyć trzy punkty. Duża w tym zasługa Patryka Gaca oraz Konrada Ksela. Najpierw ten pierwszy zdobył gola w 16. minucie, natomiast jego kolega z zespołu dołożył drugie trafienie w 71. minucie.

Dzięki wygranej KS Łomianki umocnił się na drugiej pozycji w tabeli. Nasi piłkarze tracą tylko dwa punkty do lidera, którym są Błękitni Raciąż. W najbliższy piątek KSŁ podejmie na własnym boisku zamykającą tabelę Wkrę Żuromin. Początek meczu o godz. 11.00. Zapraszamy!