Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 11:17

Wkra za silna dla KS Łomianki

KS Łomianki niespodziewanie uległ Wkrze Bieżuń i zajmuje dopiero ósme miejsce w lidze. Mimo że nasi piłkarze byli lepsi technicznie, tym razem zabrakło im szczęścia, aby rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść.

[obrazek]

W sobotę, 26 września drużyna z Łomianek zmierzyła się na wyjeździe w Bieżuniu z tamtejszą Wkrą. Faworytem meczu był KSŁ, który jednak jak okazało się, tego dnia musiał powrócić do domu na tarczy.

Pierwsza połowa była wyrówna - raz atakowali gospodarze, innym razem goście. Zdecydowanie ciekawsza była druga połowa, w której początkowo przewagę miała Wkra, co szybko zamieniła na gola. Jeden z zawodników dośrodkował futbolówkę z rzutu wolnego, ta minęła kilku piłkarzy i trafiła do Michała Dzięgielewskiego, który z bliska umieścił piłkę w siatce. Było 1:0 dla Wkry. Nasi piłkarze próbowali wyrównać, ale z czasem narażali się na coraz groźniejsze kontry gospodarzy. Do końcowego gwizdka sędziego rezultat spotkania już nie zmienił się.

W najbliższą sobotę - w ramach rozgrywek IV ligi - KSŁ podejmie o godz. 11.00 Bzurę Chodaków. Wcześniej jednak, bo dzisiaj, zmierzy się  na wyjeździe w Pucharze Polski z rezerwami Legionovii. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.00 (a nie tak jak planowano o godz. 16.00).