Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 11:20

Październik w kratkę dla KS Łomianki

KS Łomianki wywiózł komplet punktów z Gostynina i przygotowuje się do ważnego meczu z Mławianką Mława. W październiku nasza drużyna grała jednak w kratkę.

W ostatniej kolejce zespół z Łomianek zmierzył się na wyjeździe z ostatnim w tabeli Mazurem Gostynin. Spotkanie mogło wydawać się spacerkiem, ale KSŁ musiał walczyć o zwycięstwo aż do ostatniego gwizdka sędziego. W 87. minucie jeden z gospodarzy nie wybił piłki po dośrodkowaniu z prawej strony i do futbolówki momentalnie dopadł Tomasz Kaczmarek, który pokonał bramkarza Mazura mocnym, dokładnym uderzeniem.

Kolejkę wcześniej KSŁ poniósł - na własnym stadionie - porażkę z Huraganem Wołomin. Mecz był żywy i mógł podobać się kibicom. Piłkarze na przerwę zeszli z rezultatem 1:1. Najpierw bramkę dla KSŁ zdobył Przemysław Sieczko, a z rzutu karnego wyrównał Marcin Stańczyk.

Druga połowa rozpoczęła się od gola dla Huraganu - M. Stańczyk wykorzystał wrzutkę z rzutu wolnego i lekko musnął piłkę, po czym ta znalazła się w siatce. Wyrównanie padło po rzucie karnym, a autorem gola był Artur Starosz. Niespodziewanie Huragan jeszcze przed końcem meczu zaliczył trzecie trafienie i wywiózł komplet punktów z Łomianek.

W październiku KSŁ zmierzył się jeszcze z Bzurą Chodaków, którą pokonał 3:1 oraz na wyjeździe z Koroną Szydłowo, gdzie odnotowano rzadko spotykany wynik 4:4. W sobotę, 7 listopada o godz. 11.00 nasza drużyna podejmie Mławiankę Mława.