Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 13:25

Pechowa porażka w derbach

KS Łomianki przegrał na własnym boisku z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 0:2. O wyniku spotkania zdecydowały błędy indywidualne naszych zawodników.

W sobotę, 16 kwietnia KS Łomianki zmierzył się z Ożarowianką w derbach Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem przewagi gości, którzy jednak mieli problem ze stwarzaniem groźnych sytuacji. Nieoczekiwanie Ożarowianka zdobyła po błędzie naszego bramkarza, który podczas próby wybicia piłki, skiksował i futbolówka momentalnie znalazła się pod nogami napastnika Ożarowianki. Łukasz Jasiński wykorzystał okazję i posłał piłkę do pustej bramki.

W drugiej połowie KS Łomianki próbował wyrównać, ale zabrakło szczęścia. Wynik ustalił Paweł Jabłoński, który z bliska pokonał bramkarza gospodarzy. Tym samym spotkanie zakończyło się rezultatem 2:0 dla gości.

- Przegrywamy kolejny mecz w tej rundzie, po raz kolejny w taki sam sposób. Nie potrafimy wykorzystać swoich sytuacji, a przy okazji rozdajemy prezenty. Popełniamy błędy indywidualne, które kolejny przeciwnik bezwzględnie wykorzystuje - mówi redakcji kslomianki.pl trener Michał Piros. - Jesteśmy w kryzysie i to jest oczywiste, ale wyjdziemy z niego - dodaje.

W najbliższą sobotę KS Łomianki zmierzy się na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 11.00. Obecnie nasza drużyna zajmuje siódme miejsce w tabeli IV ligi.