Kolejne zwycięstwa KS Łomianki

Piłkarze KS Łomianki coraz lepiej radzą sobie w rozgrywkach ligowych. Najpierw pokonali byłego pierwszoligowca, by kilka dni później rozgromić beniaminka z Warszawy.

W ostatnią środę KS Łomianki zmierzył się na wyjeździe z Dolcanem Ząbki. Jeszcze do niedawna nasi przeciwnicy grali na boiskach pierwszoligowych, włączając się do walki o awans do Ekstraklasy. Niestety w związku z kłopotami finansowymi drużyna została wycofana z rozgrywek i od nowego sezonu gra w 4. lidze.

[obrazek]

Pierwsza połowa była wyrównana z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Po przerwie KS Łomianki zaczął atakować coraz śmielej, co szybko przyniosło efekty. Jeden z zawodników uderzył wprost w bramkarza Dolcanu, po czym ten sparował piłkę w ekwilibrystyczny sposób. Dopadł do niej Karol Szeliga i technicznym strzałem umieścił w bramce. 1:0 dla KS Łomianki!

W sobotę KS Łomianki rozegrał kolejny dobry mecz. Tym razem na własnym boisku pokonał Unię Warszawa 4:2. Spotkanie rozpoczęło się jednak pechowo dla naszych zawodników, bo to goście jako pierwsi objęli prowadzenie. Drużyna z Łomianek szybko doprowadziła do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Sołtys, który chwilę później dołożył jeszcze jednego gola. Tuż przed przerwą Unia wyrównała.

[obrazek]

[obrazek]

W drugiej połowie KS Łomianki udowodnił, że jest bardziej doświadczoną drużyną i strzelił dwa następne gole. Najpierw z rzutu karnego Daniel Ziąbski, natomiast Przemysław Sieczko ustalił wynik na 4:2 uderzeniem z pierwszej piłki.

[obrazek]

[obrazek]

Obecnie KS Łomianki zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. W najbliższej kolejce nasza drużyna zagra na wyjeździe z MKS-em Przasnysz. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 10 września na godz. 16.30.