Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 17:12

Niespodziewana porażka KS Łomianki

Piłkarze KS Łomianki nie będą zbyt miło wspominać ostatniego meczu ligowego. Na własnym boisku ulegli Bugowi Wyszków 0:3. W najbliższy weekend wygrają z Ostrovią?

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem wyrównanej gry. Obie drużyny stwarzały groźne sytuacje, ale brakowało wykończenia. Po przerwie gra jeszcze bardziej ożywiła się i niespodziewanie to goście objęli prowadzenie. Maksymilian Vogtman położył na linii pola karnego naszego zawodnika, po czym technicznym strzałem pokonał bramkarza z Łomianek. 0:1!

Niedługo potem było już 0:2. Bug przeprowadził dwójkową akcję. Napastnik gości posłał futbolówkę w kierunku bramki, nasz golkiper ją sparował, a ta trafiła wprost na głowę Mateusza Krawczyka. Zawodnik Bugu skorzystał z prezentu i wpakował piłkę do pustej bramki. Wynik spotkania na 0:3 ustalił Maciej Bala, który skutecznie zwieńczył groźną kontrę.

KS Łomianki obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. W najbliższą sobotę, 24 września o godz. 11.00 zmierzy się na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.