Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 17:17

KS Łomianki znowu zwycięski

KS Łomianki pokonał na własnym boisku Deltę Słupno. Nasza drużyna była zdecydowanie lepsza i zwyciężyła 3:1. W najbliższej kolejce piłkarze z Łomianek zagrają z Pogonią II Siedlce.

W ostatni weekend KS Łomianki zmierzył się z Deltą Słupno. Faworytem tego spotkania był zespół z Łomianek, który jak okazało się, sprostał oczekiwaniom i zwyciężył 3:1 po ciekawym meczu. Nasi piłkarze objęli prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie, kiedy Daniel Ziąbski wykorzystał rzut karny.

Kolejne bramki padły już po przerwie. Lewy pomocnik ruszył przebojem w kierunku pola karnego gości, podał do lepiej ustawionego Mateusza Sołtysa, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem, podwyższył prowadzenie na 2:0. Gola na 3:0 zdobył głową Filip Krzeszowski. Z kolei autorem honorowej bramki dla Delty był Arkadiusz Żaglewski, który wykorzystał jedenastkę.

KS Łomianki po 17 kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów. W najbliższej kolejce nasi zawodnicy zmierzą się na wyjeździe z Pogonią II Siedlce. Spotkanie zostanie rozegrane 13 listopada o godz. 18.00.