Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 17:14

KS Łomianki pokonał Błękitnych

Po emocjonującym meczu KS Łomianki pokonał Błękitnych Raciąż 2:1. Spotkanie mogło podobać się kibicom. Kolejny mecz odbędzie się dopiero wiosną.

W ubiegły weekend KS Łomianki rozegrał ostatni mecz ligowy w tym roku. Naszym piłkarzom przyszło zmierzyć się z silnym zespołem Błękitnych Raciąż, który jeszcze niedawno grał w 3. lidze. Z pewnością spotkanie mogło podobać się kibicom - nie brakowało groźnych sytuacji i płynnej gry ze strony obu drużyn.

Pierwszego gola zdobyli piłkarze z Łomianek. Piotr Strzemecki wykorzystał podanie wzdłuż bramki i lekkim strzałem posłał futbolówkę do siatki. 1:0! Jeszcze przed przerwą było jednak 1:1. Bartosz Gołaszewski zdobył gola po uderzeniu zza pola karnego.

W drugiej połowie gospodarze rozstrzygnęli losy meczu. Karol Szeliga zdecydował się na strzał z 16. metrów i technicznym uderzeniem posłał piłkę tuż pod poprzeczką. O takich bramkach kibice mówią: stadiony świata!

KS Łomianki zakończył 2016 rok na 6. miejscu w tabeli IV ligi. Nasi piłkarze zdobyli 33 punkty, strzelili 33 gole i stracili 30. Wiosnę rozpoczną od spotkania u siebie z Podlasiem Sokołów Podlaski.