Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 17:16

Young Boys najlepsi

W sobotę rozegrano 2. turniej eliminacyjny Nocne Granie o Puchar Burmistrza Łomianek. Miejscowi okazali się być gościnni, ponieważ wygrała drużyna z… Legionowa.

W sobotę, tj. 26 listopada rozegrano 2. turniej eliminacyjny Nocne Granie o Puchar Burmistrza Łomianek. Miejscowi okazali się być gościnni, ponieważ wygrała drużyna z… Legionowa.

Podobnie jak 2 tygodnie wcześniej, również dochód z ostatniego turnieju halowego przeznaczono na leczenie Denisa Kotuli i Łukasza Kawki. Obaj są zawodnikami KS Łomianki, którzy doznali we wrześniu poważnych kontuzji polegających na zerwaniu więzadła w stawie kolanowym

Young Boys Legionowo zajęli 1. miejsce

W sobotni wieczór (jak i noc!) na plac gry wybiegło 7 zespołów. Drużyn miało być 8, ale mimo zapowiedzi nie dojechali Chłopcy z Bielan. Obserwując przebieg turnieju, od razu można było zauważyć, że ten stoi na wysokim poziomie. Żaden zawodników nie odpuszczał i każdy walczył o jak najlepszy wynik.

2. miejsce przypadło zawodnikom Young KSŁ

Awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 10 grudnia uzyskały 3 zespoły: Young Boys Legionowo, Young KSŁ i Petarded Team.

Najlepszym bramkarzem imprezy został Mateusz Gębarowski (Young Boys Legionowo), najlepszym strzelcem z dorobkiem 15 bramek Cezary Kałan (Young KSŁ), natomiast najlepszym zawodnikiem Bartosz Kwiatkowski (Purpurowi Miotacze Jogurtu).