Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 19:21

KS Łomianki pokonał lidera

W ostatnią niedzielę KS Łomianki rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem nasi piłkarze zmierzyli się z liderem ligi okręgowej - Marcovią Marki. Niespodzianki nie było, KS Łomianki zwyciężył 3:2.

[obrazek]

[obrazek]

Piłkarze z Łomianek ostatni sparing rozpoczęli z impetem. Spora przewaga naszego zespołu zaowocowała dwoma trafieniami Mateusza Sołtysa. Następnie przy wyniku 2:0, gra wyrównała się. Co więcej, Marcovia zdobyła kontaktowego gola. KSŁ jeszcze przed przerwą mógł podwyższyć prowadzenie, ale nie wykorzystał kilku dogodnych sytuacji.

[obrazek]

[obrazek]

W drugiej połowie została wymieniona praktycznie cała jedenastka KSŁ. Mimo że gra nie była płynna, zmiennicy stwarzali sobie okazje. Jedną z nich wykorzystał Cezary Kałan, który strzałem głową podwyższył prowadzenie na 3:1. Chwilę później Marcovia wykorzystała błąd jednego z łomiankowskich piłkarzy i zdobyła drugiego gola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla KSŁ.