Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 21:14

Wisła popłynęła w Łomiankach

Po dobrym meczu KS Łomianki pokonał u siebie Wisłę II Płock 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Piotr Strzemecki, Mateusz Sołtys i Patryk Gac.

[obrazek]

[obrazek]

W ostatniej kolejce drużyna z Łomianek podejmowała zajmującą czwarte miejsce w tabeli Wisłę II Płock. Od pierwszego gwizdka sędziego oba zespoły zagrały z ambicją i walczyły o każdy centymetr boiska. Mecz mógł się podobać kibicom, którzy raz po raz oglądali groźne akcje z obu stron.

[obrazek]

[obrazek]

Do przerwy prowadzili gospodarze. Gola dla KS Łomianki - technicznym, lekkim uderzeniem - zdobył Piotr Strzemecki.

[obrazek]

Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie spotkania. Najpierw Mateusz Sołtys, mimo opieki obrońców, podwyższył prowadzenie na 2:0, a niedługo potem Bartłomiej Ziemak zdobył kontaktowego gola dla Wisły II.

[obrazek]

Ozdobą meczu było ostatnie trafienie KS Łomianki. Patryk Gac uderzył zza pola karnego i płaskim strzałem pokonał golkipera gości. 3:1 i koniec spotkania!

[obrazek]

Po 35 kolejkach KS Łomianki zajmuje szóste miejsce w tabeli. W tym sezonie zmierzy się jeszcze z Deltą Słupno (wyjazd), Pogonią II Siedlce (u siebie) i Błękitnymi Raciąż (wyjazd).