Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 23:21

Wysokie zwycięstwa w sparingach

Piłkarze KS Łomianki rozpoczęli przerwę zimową. Nasz zespół tuż przed urlopami pokonał w sparingach rezerwy Świtu 11:2 oraz drugą drużynę Legionovii 6:0. Kolejne mecze już w styczniu.

KS Łomianki zakończył rundę jesienną rozgrywek IV ligi, pokonując na własnym boisku Drukarza Warszawa 3:1. Gole dla naszego zespołu zdobyli: Aron Majczyna i dwa Mateusz Sołtys.

Po 14 kolejkach KS Łomianki zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. W zakończonej rundzie najwięcej celnych strzałów zaliczyli: 8 – Sołtys, 5- Karol Szeliga, 4- Łukasz Barankiewicz, 2- Denis Kotula, Majczyna, 1 – Daniel Ziąbski, Filip Hrynkiewicz i Piotr Strzemecki.

Jeszcze przed rozpoczęciem urlopów, piłkarze z Łomianek rozegrali dwa spotkania towarzyskie. Najpierw pokonali Legionovię II Legionowo 6:0, natomiast w ostatni piątek Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 11:2. Kolejne sparingi w styczniu, a ligowe rozgrywki wrócą do Łomianek w połowie marca.