Urząd Miejski w Łomiankach

03.07.2024, 01:16

Zwycięstwo na inaugurację wiosny

KS Łomianki wznowił rozgrywki IV ligi i w pierwszym wiosennym spotkaniu pokonał MKS Przasnysz 2:0. Ozdobą meczu był gol Arona Majczyny.

Mecz, który miał się nie odbyć, w ostatniej chwili doszedł do skutku. Już od wczesnych godzin trwało przygotowanie sztucznej murawy na nowym boisku przy ul. Wiślanej do gry. W końcu z  lekkim opóźnieniem udało się rozpocząć pierwszy mecz rundy wiosennej w Łomiankach. Na boisko wyszli piłkarze KS Łomianki i MKS Przasnysz.

Po pierwszej wyrównanej połowie, druga część to już przewaga gospodarzy. W 69. minucie doszło do pierwszych zmian w KS-ie, a kilka minut później padły dwie bramki. Najpierw bramkarza gości pokonał Piotr Strzemecki, natomiast później technicznym uderzeniem daleko zza linii pola karnego Aron Majczyna.

Obecnie KS Łomianki zajmuje szóste miejsce w tabeli. W najbliższej kolejce nasi piłkarze zmierzą się z liderem – Koroną Ostrołęka. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 24 marca o godz. 16.00.

KS Łomianki - MKS Przasnysz 2:0