Urząd Miejski w Łomiankach

https://lomianki.pl/pl/kalendarium-wydarzen/18284,Lomiankowska-Strefa-Kibica-EURO-2024-mecz-Polska-Holandia.html
13.07.2024, 11:38

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łomiankowska Strefa Kibica EURO 2024 - mecz Polska - Holandia

Centrum Kultury-scena plenerowa

16.06.2024 15:00

Bilety: Nie

To będzie mecz pełen napięcia i niezapomnianych emocji. W swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej, Polacy staną naprzeciwko Holandii, rywala z wielu legendarnych pojedynków, z którymi wiążą się zarówno triumfy, jak i porażki.

16 czerwca o godzinie 15:00 serdecznie zapraszamy na teren przy scenie plenerowej do "Łomiankowskiej Strefy Kibica EURO 2024", gdzie wspólnie obejrzymy mecz, którym to nasza reprezentacja rozpocznie piłkarski bój Mistrzostwach Europy w piłce nożnej EURO – NIEMCY 2024.

Polska reprezentacja, po przeciętnych eliminacjach, zdobyła awans do turnieju w emocjonującym stylu, pokonując Walię w finale baraży po serii rzutów karnych. W grupie Polaków znalazły się również silne drużyny Austrii oraz wicemistrzów świata z 2022 roku, Francji, co zapowiada niezwykle emocjonujące mecze.

Niech nasza gorąca kibicowska energia, nasze serca bijące w rytm polskich barw, sprawią, że polska drużyna narodowa poczuje nasze wsparcie!

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do wspólnego przeżywania sportowych emocji i wspierania naszej reprezentacji w walce o sukces na mistrzostwach! Łączy nas piłka!

Opcje strony