Urząd Miejski w Łomiankach

02.07.2024, 17:17

Remis w Przasnyszu

KS Łomianki zremisował na wyjeździe z MKS-em Przasnysz 2:2. Nasi zawodnicy zaprezentowali bardzo dobrą grę w drugiej połowie, dzięki czemu zainkasowali cenny punkt.

W ostatni weekend KS Łomianki rozegrał mecz w Przasnyszu. Naszym przeciwnikiem był tamtejszy MKS, który w tym sezonie zanotował najwięcej remisów spośród wszystkich drużyn z grupy północnej. Tradycja została zachowana i również spotkanie z KS-em Łomianki zakończyło się remisem.

W pierwszej połowie lepiej zaprezentowali się gospodarze, którzy do szatni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie MKS dołożył jeszcze drugą bramkę.

Druga połowa upłynęła jednak pod dyktando naszej drużyny. Nieuznany gol ze spalonego, słupek - to tylko niektóre okazje. Pierwszą bramkę dla zespołu z Łomianek zdobył Patryk Gac, który pokonał golkipera gospodarzy technicznym uderzeniem. Z kolei drugie trafienie zanotował Daniel Ziąbski, wykorzystując ogromne zamieszanie w polu karnym.

Po dziewięciu kolejkach KS Łomianki zajmuje piąte miejsce w tabeli IV ligi. W sobotę, 17 września nasi piłkarze zmierzą się u siebie z Bugiem Wyszków. Początek meczu o godz. 11.00.